Ручки меблеві

Меблеві ручки

Меблеві ручки

У сучасному меблевому дизайні на перший план виходить не химерний зовнішній вигляд, а якість та ергономічність. Запорука високої якості меблів – міцне збирання та гарні матеріали. За ергономічність більшою мірою відповідає фурнітура. Мабуть, найневід'ємніший елемент фурнітури – ручки для меблів.

Меблеві ручки використовуються для виготовлення меблів ще з давніх-давен. Їхня основна функція – відкриття та закриття стулок, полиць, ящиків тощо. В даний час меблеві ручки – це не тільки комфорт, а й декоративний елемент різноманітних меблів.

Далі

Ці, на перший погляд незначні комплектуючі сильно впливають на зовнішній вигляд меблів і стиль кімнати в цілому. Тому добре підібрана фурнітура витончено вписується в дизайн Вашої квартири, доповнює та завершує його.

Ручки меблеві: як правильно підібрати?

Ця фурнітура повинна відповідати двом вимогам:

  • комфорт у використанні;
  • відповідність стилю меблів/інтер'єру.

Ручка повинна підходити під розмір та призначення меблів, відповідати за кольором та стилістикою. При відкритті та закритті не повинно виникати труднощів. Ручка повинна щільно фіксуватись, а процес не повинен вимагати великих додатків сил. Для меблювання в стилі лофт підійдуть прості металеві ручки, бароко підійдуть меблеві ручки під старовину. Ручки для дитячих меблів повинні мати обтічну форму без гострих кутів.

Купуємо фурнітуру

Де купити меблеві ручки високої якості за прийнятною вартістю? Відповідь проста - компанія Такт. Ми пропонуємо високий асортимент меблевої фурнітури за найприйнятнішими цінами. У нас Ви знайдете фурнітуру для кухні, передпокою, шаф-купе, ванних та дитячих кімнат, кабінетів, офісів тощо. Для виготовлення нашої продукції використовують міцний метал, який забезпечує довговічність використання. Сучасні, офісні, класичні та ретро варіанти – Ви підберете саме те, що Вам потрібне!

Типи ручок

Ця фурнітура ділиться на кілька видів:

  1. Релінгові ручки — найпоширеніший вид ручок. Характеризується стійким кріпленням, зручним захопленням та універсальним дизайном;
  2. Ручка скоба - друга за популярністю модель. Має загнуту, обтічну форму, щільно фіксується до меблів, стильно виглядає;
  3. Врізні ручки - сучасна модифікація фурнітури. Для встановлення необхідно вирізати заглиблення. Відрізняється зручним захопленням, підходить для вузьких проходів та внутрішніх ящиків шаф;
  4. Профільні ручки — чудово виглядають у квартирі із сучасним дизайном. Мають вигляд незбираної пластини з металу, але не дуже комфортні при захопленні;
  5. Ручки кнопки - популярна модифікація для різних меблів. Добре вписується у будь-який дизайн.

Кожна, навіть найменша деталь, може бути ключовою у створенні шикарного інтер'єру. Загляньте в наш каталог, щоб купити меблі для ручки!