Разом із цим товаром купують

Підберіть мені матрац до:
грн.

Ортопедичні матраци

Ортопедичні матраци

Майже половину життя середньостатистична людина проводить уві сні. Вченими давно доведено взаємозв'язок працездатності від якості сну. Адже з ранку, виспавшись і відпочивши, ви енергійні та життєздатні, готові гори згорнути.

Повноцінний сон має свої складові: наповнена свіжим чистим повітрям спальня, тиша у приміщенні, певна освітленість, спосіб життя і т.п. Під час сприятливого сну організм розслабляється, мозок розподіляє отриману протягом дня інформацію та заряджається необхідною енергією. Здавлювання тканин і м'язів змушує тіло під час сну змінювати своє становище.

Далі

Перекидання часто призводить до порушення фаз сну, ви прокидаєтеся втомленими і «розбитими», тіло затекло, гостро відчуваєте болючість суглобів. Високоякісний ортопедичний матрац – запорука здорового сну. На хорошому матраці не порушуються періоди сну. Він виконує своє головне завдання – правильно має тіло в період відпочинку.

На сьогодні перелік моделей матраців, їх розмірів та наповнювачів настільки величезний, що простій людині не під силу зробити правильний вибір. Нинішні матраци виготовляються з урахуванням сучасних уявлень про якість та комфорт. Все про що кілька десятків років тому ми могли тільки мріяти, сьогодні стало звичною справою.

Щоб грамотно купити ортопедичний матрац, спочатку потрібно добре подумати про його призначення: для активних молодих людей, дитячі матраци, для людей похилого віку, з проблемами опорно-рухового апарату, певні уподобання тіла під час сну, гіпоалергенні та ін.< /p>

Еластичність і пружність - основні якості хорошого матраца, адже і дуже м'які, і зовсім тверді завдають хребта шкоди. Гнучкість матраца залежить від його основи – блоків. Вони бувають пружинні та безпружинні. Завдяки наповнювачу забезпечується еластичність. Наповнювачем може бути і кокосова койра, і водорості, шерсть, кінський волос, каучук, поролон тощо.

Жорсткість ортопедичного матраца визначають пружини та наповнювач. Чим пружин більше, тим жорсткіший матрац. Латекс робить м'яким матрац, а натуральна кокосова койра – завжди надає жорсткості.

Можна купити ортопедичний матрац недорого, обравши безпружинні матраци зі штучним наповнювачем: поролоном, пінополіуретаном. При цьому їх термін експлуатації короткий та й ортопедичний ефект практично зведений до нуля. На радість споживачеві, бюджетний варіант все ж таки передбачений – комбінація матеріалів – кокосова койра та пінополіуретан. Цей вид краще, ніж штучний, та й дешевше, ніж матрац із натуральним наповнювачем.

Фахівцями розроблено матраци для дітей та алергіків. Вони створені з чистих матеріалів із позначками «ЕКО» та «БІО». Можна придбати матрац, просочений рідиною проти пилового кліща. При виборі якісного ортопедичного матраца не повинно бути компромісів, адже від його якості повною мірою залежить ваше здоров'я та ваших близьких.

Ортопедичний матрац правильно укладати на ліжку з відповідним каркасом. Це ортопедичні грати. Їхні рейки зроблені з берези та бука. Такий ортопедичний каркас робить матрац довговічнішим і сам по собі приносить користь сплячій людині.

Купити ортопедичний матрац у Києві ви завжди зможете у компанії «Такт». Ми більше 10 років співпрацюємо з найкращими виробниками матраців. Фахівці допоможуть вам у виборі чудового ортопедичного матраца, створеного за найсучаснішими технологічними та екологічними стандартами. Ми маємо широкий асортимент ортопедичних матраців різної спрямованості для всіх категорій покупців.