Каркаси для меблів

Гарні меблі - запорука сучасного дизайну квартири. Однак при виборі ліжка слід звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і на каркас. Третину життя ми витрачаємо на сон, тому не варто забувати про якість свого відпочинку!

Що таке меблевий каркас і для чого він потрібний?

Каркас для меблів – це основа всіх видів ліжок та диванів. Старі моделі спальних місць мали основу з пружинами. Для виготовлення сучасних ліжок використовують металевий каркас із ламелями. Ламелі – це дерев'яні панелі, які утворюють поверхню, на яку кладуть матрац. Особливості ламелей:

Далі
  • Вигнута форма дозволяє витримувати вагу та форму матраца;
  • Виготовлені з якісної деревини;
  • Забезпечують вентиляцію;
  • Перешкоджають появі скрипів; Знижують навантаження каркасу; Збільшують термін використання меблів.

На меблевому заводі такий ортопедичний каркас обшивають деревом, укомплектовують матрацом та продають споживачам. Вартість такого ліжка в рази перевищує ціну каркас-ліжка, але має ті ж властивості та характеристики.

Переваги каркасних ліжок.

Зручне, міцне, якісне ліжко - запорука міцного та здорового сну. Міцна металева основа каркаса забезпечує стійкість та довговічність використання спального місця. Дерев'яні ламелі надійно тримають матрац та людину, не прогинаються, на відміну від старих пружинних ліжок.

Види каркасів бувають різних типів:

З підйомним механізмом. Цей варіант підійде для тих, хто цінує економію простору. Площа під матрацом може використовуватися як місце для зберігання речей;

Одинарний. Меблевий каркас для односпального ліжка;

Подвійний. Підстава для двоспального ліжка.

Ще одна відмінність каркасів – відстань між ламелями. Воно визначає який матрац необхідно вибрати (діаметр пружин матраца повинен бути меншим за відстань між рейками)

Де купити меблевий каркас?

Купівля хорошого меблевого каркасу - розумне вкладення коштів. По-перше, вартість каркаса набагато нижча за обшите ліжко, а по-друге, він прослужить Вашій родині багато років. Ви можете придбати якісні меблеві каркаси у Києві за вигідною вартістю у нас. Ми пропонуємо різні моделі меблевих каркасів: "Люкс", "Посилений", "Стандарт" та "Стандарт" подвійний. Забезпечте здоровий сон собі та своїм близьким!