Розрахувати вартість?

Де використовують?

5 основних переваг Alcantara

  • 10 років надійної
    експлуатації

  • Висока зносостійкість

  • Еластична

  • Легко очищується

  • Приємна на дотик

Дізнатись наявність на складі

Про тканину Alcantara

Купити тканину Алькантара в Україні

«ТАКТ» — це єдиний ексклюзивний представник компанії «Alcantara SpA» в Україні, який із задоволенням займається роздрібною та оптовою реалізацією унікальної алькантари вже понад 15 років. Купити оригінальну високоякісну алькантару з необхідними характеристиками, у будь-якій кількості та кольорі, ви з легкістю зможете у компанії «ТАКТ». Алькантара – це дивовижна тканина, яку неможливо включити до будь-якої з існуючих класифікацій матеріалів. Цей матеріал не є шкірою, замшею, або шкірозамінником, як вважають багато необізнаних покупців…

Далі

Алькантара – це алькантара, торгова марка та конкретний матеріал, який не вписується у будь-які категорії продукції, а самостійно визначає нову категорію тканини. Вона є результатом серії копітких процесів, структурованих таким чином, що їх важко відтворити без ретельної підготовки та знань технології виробництва. категорію тканини. Вона є результатом серії копітких процесів, структурованих таким чином, що їх важко відтворити без ретельної підготовки та знання технології виробництва.

Алькантара – це своєрідна революційна тканина, яка має на диво лише позитивні відгуки та характеристики, а також вражаючу історію створення та походження.

Створювачем тканини alcantara є японський вчений Мійоші Окамото, який у 1970 році розробив детальний проект з виробництва дивовижного матеріалу, і цього ж року успішно втілив його в життя. Інноваційний продукт, що нашумів на початку 1970-х років, переконує італійську компанію «ENI» і японське підприємство «Toray» у величезній перспективі свого розвитку. Лише через 2 роки ці організації створюють компанію під назвою «Alcantara SpA», основною метою якої є масове виробництво і реалізація оригінального матеріалу алькантара. Таким чином, вже з 1972 року купити алькантару може кожен любитель вишуканих виробів та особистого комфорту.

Використання цієї тканини просто не має меж. М'яка, приємна, шовковиста текстура (за відчуттями подібна до замші), чудовий зовнішній вигляд, дивовижна міцність алькантари забезпечить вас розкішшю, комфортом і приємним проведенням часу. Багато хто вважає, що алькантара є покращеною версією замші, і така думка однозначно помилкова. Адже, завдяки дійсно унікальній методиці виробництва, ця тканина має такі переваги, які абсолютно не властиві замші, шкірі та іншим матеріалам.

На відміну від звичайної замші, тканина alcantara - це плямостійкий, повітропроникний продукт, який не вицвітає, і не змінює свій колір протягом багатьох років використання. Цей матеріал має дивовижну властивість не нагріватися влітку, не охолоджуватися взимку (як шкіра), що робить матеріал ідеальним вибором для обшивки автомобілів та будь-яких посадкових поверхонь.

Купити алькантару означає зберегти заощадження, адже будь-яка річ, виготовлена з цієї тканини, не тільки прослужить вам довго і правильно, але й принесе масу задоволення від її використання.

Незважаючи на те, що методика та деталі виробництва цього італійського бренду засекречені, шахраї дуже часто продають підробки під виглядом оригінальної тканини. Тому, при покупці алькантари, слід звернути увагу на досвідчених, ексклюзивних представників алькантари на ринку продажів, і остерігатися безлічі інтернет-магазинів, що пропонують дешеві тканини. Компанія «ТАКТ» використовує та пропонує до вашої уваги лише справжню, автентичну, італійську алькантару. Ми не працюємо з підробками, замінниками та іншими, що вводять в оману, подобами цієї тканини.