Меблеві опори

Меблеві опори

Опори меблеві

Меблеві опори – невід'ємна частина корпусних меблів. Ця фурнітура виконує безліч функцій, тому користується високим попитом. Давайте розберемо в чому переваги та особливості цього елемента.

Меблеві опори забезпечують стійке положення корпусних або м'яких меблів, піднімають конструкцію щодо покриття для підлоги. Дану фурнітуру використовують у конструкціях обідніх та журнальних столів, тумб, диванів, крісел, шаф тощо. Для різних виробів існує свій тип опори, який відрізняється параметрами та характеристиками.

Далі

Меблеві опори: підбираємо правильно

При виборі даної фурнітури, звичайно ж, слід зрозуміти, куди Ви її встановлюватимете і які функції вона виконуватиме. По-перше, опори повинні витримувати вагу меблів разом із вмістом. По-друге, опора має покращувати стійкість предмета. По-третє, вписуватись у дизайн інтер'єру. Звичайно ж, дана фурнітура має бути виконана з якісних та надійних матеріалів. М'які накладки знизу опори виключають появу подряпин на підлоговому покритті.

Де купити

Якщо Ви ще не вирішили, де придбати меблеву фурнітуру за критерієм ціна-якість, ми рекомендуємо звернути увагу на компанію Такт. В інтернет-каталозі Ви знайдете опори для м'яких, корпусних, дерев'яних та скляних меблів. Ви зможете вибрати сталеві, металопластикові та пластикові опори за найкращими цінами в Києві.

Типи опор

Ринок меблевих виробів пропонує широкий асортимент меблевих опор різних видів:

  • Опори для столів. Такі комплектуючі виступають у ролі ніжок. Чи здатні витримати великі навантаження, забезпечують стійкість виробу. Розрізняють опори для стільниць із МДФ, ЛДСП та скла;
  • Опори нерегульовані. Використовуються як ніжки для м'яких меблів, шаф, тумбочок, комодів. Мають невеликий розмір від 5 до 10см. Надають стійкості та здатні незначно відрегулювати рівень меблів на нерівній поверхні;
  • Регульовані опори. Популярні стійки для різних меблів. Використовуються для регулювання рівня кухонних меблів, шаф, стелажів та великогабаритних виробів. Розмір опор від 10 до 15 см;
  • Опори меблеві колісні. Якісна фурнітура для підвищення ергономічних показників меблів. Встановлюються різні столи, комоди, тумби. Забезпечують швидке та легке переміщення меблів;
  • Опори підп'ятники. Найдешевший і найпростіший тип опор. Головна функція – підняття виробу над підлогою. Не регулюють рівень та не згладжують нерівності поверхні, проте сприяють утриманню проникнення вологи в меблі.

Такт – універсальний помічник під час вибору опор для шаф, диванів, столів тощо. Ми пропонуємо лише якісні комплектуючі за вигідними цінами. Вкладіть кошти один раз і радійте використанню меблів багато років!