Гачки меблеві

Гачки меблеві

Гачки меблеві

Особлива увага при виборі меблів приділяється фурнітурі. Саме ці деталі мають бути максимально міцними та якісними, адже постійно експлуатуються. Так меблеві гачки повинні не тільки гармонійно вписуватися в дизайн кімнати, а й витримувати великі навантаження.

Гачки – функціональний елемент, який відносять до лицьової фурнітури. Їх використовують як доступне місце для зберігання речей. Тому найчастіше гачки розміщують у передпокої та ванній кімнаті. Вони забезпечують порядок, ергономічне використання простору та прямий доступ до речей. Їх монтують безпосередньо на стіни, рідше на двері, найчастіше прямо в меблевий корпус.

Далі

Сучасні гачки: види та вимоги при купівлі

Гачки прийнято ділити з кількох факторів. По-перше, це кількість ріжків. Чим більше ріжків, тим більше місця для зберігання речей. Однак і надійність таких гачків має бути вищою. Бувають одноріжкові, дворіжкові та триріжкові гачки. По-друге, метод фіксації. Одні кріпляться за допомогою основи, інші болтами, гвинтами та шурупами. Від способу фіксації залежить надійність та опір навантаженням.

Так, наприклад, кріплення за допомогою основи не підійде для ванни, де завжди підвищена вологість. Тому слід фіксувати фурнітуру на шурупи. p align="justify"> Особливу увагу слід звернути на матеріал виробництва. Ми радимо звернути увагу на металеві гачки, адже вони в рази кращі за пластикові та дерев'яні аналоги. Алюмінієва фурнітура вважається найбільш підходящою, адже має невелику вагу і не зазнає корозії. Також гачки повинні підходити за текстурою та кольором до ваших меблів та інтер'єру в цілому.

Де купити

Головні вимоги до цих елементів – висока міцність та довговічність. Тому ми рекомендуємо купувати меблеві гачки в Такт. У нас Ви можете купити гачки для меблів за найвигіднішими цінами. Ми пропонуємо різні гачки для кухні, ванної кімнати, передпокою та ін. Також Ви зможете підібрати найбільш підходящу фурнітуру та купити гачки для вішалки. Поєднання вигідної вартості та високої якості порадує будь-якого покупця. Широкий асортимент продукції, різні види, параметри та забарвлення – ми допоможемо вибрати найбільш підходящі елементи!